Lerarenplatform – meester Sander
sander.l@materdeigooreind.be

Ambulante leerkracht L1 – juf Famke
famke.j@materdeigooreind.be

ICT + ambulante leerkracht L2 Рmeester David  
ictdavid@materdeigooreind.be

Ambulante leerkacht L3 – juf Dorien J.
dorien.j@materdeigooreind.be

Ambulante leerkracht L4 – juf Karen
karen.e@materdeigooreind.be

Ambulante leerkracht L2 en L5 – juf Kimberly
kimberly.m@materdeigooreind.be


 

Ambulante leerkracht anderstalige nieuwkomers – juf Freya
freya.h@materdeigooreind.be